Курси AutoCad для новачків в Києві.

Курси AutoCad для новачків в Києві
Ми пропонуємо Вам пройти шлях від користувача – початківця та до висококласного спеціаліста AutoCAD всього за два місяці! Ви сумніваєтесь, що це можливо? Приходьте до нашого Центру та впевніться в цьому!

У нас Ви зможете пройти Курси AutoCAD для новачків чи підвищити кваліфікацію, якщо Ви вже є спеціалістом. Після закінчення навчання ми видамо Вам державний сертифікат, котрий разом з міцною платформою знань та навичок в рази підвищить Вашу затребуваність на трудовому ринку. Не слід втрачати час, запишіться просто зараз та розпочніть шлях до успіху!

До навчання наших клієнтів візьмуться практикуючі викладачі, котрі окрім знань в даній галузі мають ще й неабиякі викладацькі здібності. Вони покажуть Вам ази креслення, допоможуть подолати труднощі, дадуть поради, котрі дуже допоможуть в майбутній роботі за спеціальністю. Вже багато людей пройшли курси у нас та таким чином змінили своє життя на краще. Тепер настала Ваша черга! Мета команди нашої території полягає в тому, аби її учні змінили своє життя на краще, адже наші випускники  - це наше обличчя, видимий результат, роботи, що була нами зроблена
.

Залиште заявку на сайті, заповнивши невелику анкету. Наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом доби і Ви зможете отримати необхідну інформацію про навчання, поставити питання, що цікавлять.

КУРСИ AUTOCAD З ВИКЛАДАЧАМИ УЧБОВОГО ЦЕНТРУ

Курси AutoCAD для новачків підходять початківцям, спеціалістам, викладачам. Учбова програма будується за модульним принципом, в залежності від Ваших першопочаткових знань та цілей. Ви зможете обрати оптимальне інформаційне наповнення курсу: базове, розширене та вузькоспеціалізоване навчання AutoCAD. Для детального ознайомлення з нашою авторською програмою курсу Ви можете почитати цю сторінку.

Базовий курс ідеально підійде тим, хто вирішив опановувати програму з нуля, користувачам – початківцям. Цей курс передбачає проведення теоретичних лекцій. Рішення прикладів на практиці, заняття на комп’ютері, що спрямовані на навчання саме користувачів – початківців.

У процесі навчання за програмою розширеного курсу, Ви дізнаєтеся про додаткові функції програми, ознайомитеся з основами тримірного моделювання, опануєте всі тримірні можливості програми, також вивчите тонкі налаштування системи автоматизованого проектування. Це дозволить Вам на повну міць застосовувати ПЗ в роботі, вирішувати цілий ряд вузькоспеціалізованих робочих завдань.

Обирайте AutoCAD!

Ще додаткова інформація за курсом: Курси AutoCAD CIVIL 3D

Курси Autocad для новачків - Дадуть:

 

Курси AutoCad для новачків в Києві

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр