Курси Автокад в Києві.

Курси Автокад в Києві.
Курси автокад необхідні під час підготовки дизайнерів та проектувальників. Дане навчання передбачає опановування програм, що є незамінними у всіх галузях проектування. Пам’ятайте, що ця програма може реалізовувати майже всі види креслярських робіт, котрі тільки можуть бути необхідні в різноманітних галузях технічного проектування. Курси – це інтенсивне комп’ютерне навчання, під час котрого викладачі Центру допоможуть Вам опанувати програму для автоматизації проектування. Розклад занять не буде заважати Вашому звичному графіку, Ви зможете відвідувати курси навіть за дуже сильної завантаженості на роботі чи навчанні. Наші викладачі займаються зі своїми підопічними з понеділка по неділю, тому Ви можете обрати будь – який зручний для себе день та час. Навчання підійде новачкам та просунутим користувачам. Наші практикуючі викладачі завжди готові дати відповіді на будь – які Ваші запитання, вони будуть приділяти достатню кількість часу кожному.

Курси автокад – це не тільки лекції, ми намагаємося професійно та зрозуміло ознайомити Вас із насиченою програмою, постійно проводимо практичні заняття. Детально ознайомитися з нашою авторською програмою курсу можливо за цим посиланням.

Наше навчання відкриє перед Вами багато можливостей:

  • практичне проектування вже з перших занять;
  • надійну підмогу під час працевлаштування;
  • реальну економію часу та засобів;
  • важливе доповнення до багажу знань, що вже є;
  • престижну освіту;
  • надасть шанс отримати високооплачувану посаду.

Обравши наш Учбовий Центр, можна на крок наблизитися до успішної кар’єри архітектора, інженера комунікаційних мереж, проектувальника. Якщо Ви бажаєте досягти успіху, постійно поповнюйте знання, не шкодуйте засобів та часу на самовдосконалення. Програма курсу розроблена спеціалістами, в ній взяті до уваги всі сучасні вимоги роботодавців. З нашими курсами Ви навчитеся максимально ефективно застосовувати всі можливості та ресурси програми.

Вивчення програми AUTOCAD

Викладачі нашої території навчать прийомам практичного креслення, формування креслення, як документу; застосуванню розмірів та допусків. Ви сміливо зможете застосовувати тримірну графіку в AutoCAD. Після закінчення навчання всі випускники складуть своєрідний екзамен та отримають свідоцтво встановленого державного зразка.

На нашому сайті можете ознайомитися з акційними пропозиціями та знижками на навчання. 

Чекаємо Вас в Центрі вже сьогодні!

Ще статті за курсом: Курси AutoCAD 2013

Курси Автокад - Дають:

Курси Автокад в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр