Курси AutoCad для інженерів в Києві.

Курси AutoCad для інженерів в Києві.
Курси Autocad для інженерів
становлять собою практичне керівництво із застосування в роботі систем автоматизованого проектування під назвою AutoCAD. Пройшовши курс, Ви вивчите всі функціональні можливості програми. Програма курсу підійде як для навчання новачків, так і для більш досвідчених користувачів. Курси Autocad для інженерів – це свого роду посібник, присвячений сучасним інформаційним технологіям. Курс передбачає навчання студентів, що вивчають універсальну систему для автоматизованого проектування AutoCAD заочно чи в аудиторії. Його можуть проходити навіть учні з нульовим рівнем підготовки.

Ми навчимо орієнтуватися в командах та інструментах AutoCAD, Ви вивчите всі нюанси роботи в програмі в процесі захоплюючого діалогу з практикуючим викладачем, всі знання будуть відпрацьовуватися – таким чином вони краще закріпляться.

Учням Учбового – освітнього центру слід буде виконати багато вправ різного ступеню складності. Результатом такого навчання стануть навички виконання ключових геометричних побудов, ізометричних та ортогональних креслень на площинах в тримірному просторі.

НАВЧАННЯ AUTOCAD

Учбовий курс призначений для тих, хто бажає за короткі терміни опанувати AutoCAD та надалі застосовувати його для роботи. У нас Ви навчитеся швидко та точно креслити, надавати розміри та готувати креслення до друку. Курс буде відмінним доповненням до загальної кваліфікації дизайнера, архітектора, інженера. Він знадобиться студентам, а також тим, хто також працює з 3ds Max та при цьому змушений застосовувати AutoCAD – креслення. Також для вас надаємо на Ваш розгляд нашу індивідуальну програму курсу - ось вона.

З командою Центру кожен слухач стане професійним користувачем AutoCAD, буде швидко створювати креслення, оформлювати їх відповідно до встановлених вимог ЄДКД та СПДБ; навчиться без труднощів застосувати текстові стилі, розмірні образи, проводити маніпуляції з блоками; готувати багатолистові креслення.

Подібний курс для професіоналів допоможе підготовленим користувачам AutoCAD. Вони зможуть вивчити можливості тримірного твердотілого моделювання, в результаті набуття таких знань  вони зможуть отримувати тримірні моделі об’єктів чи виробів. Такий курс незамінний для професійних конструкторів, архітекторів, студентів профільних спеціальностей.

Ще статі за курсом: Навчання AutoCAD 2014

Курси AutoCAD для інженерів - Дадуть:

Курси AutoCad для інженерів в Києві. Програма навчання.

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр