Курси Autocad Civil 3d в Києві.

Курси Autocad Civil 3d в Києві.

Пройшовши курси Autocad civil 3d в Учбовому Центрі, користувач навчиться найсучаснішому рішенню системи автоматизації проектування для будівництва. Розглядувана в процесі навчання Civil – програмна мережа, котра була реалізована на основі технології Building Information Model (або інформаційна модель будівлі), дозволяє максимально ефективно та з високою продуктивністю виконувати проекти транспортних мереж, споруд природоохоронного призначення та рішень з питань землеустрою. Спеціалісти, котрі пройдуть курси Autocad civil 3d, отримають можливість проводити аналіз картографічних даних, встановлювати обсяг земляних робіт, реалізовувати автоматизовані розрахунки застосування будівельної техніки.

На курсах Civil слухачі навчаться застосовувати засоби для візуального аналізу, детально досліджувати моделі, створені в 3D – форматі, встановлювати ступінь їхньої ефективності та надійності після введення в експлуатацію. Також, пройшовши курси Autocad civil 3d, Ви зможете уникнути багатьох помилок на стадії проектування, що суттєво зекономить час та ресурси що в результаті обернеться відчутною матеріальною вигодою для виробника та замовника проведених проектних робіт.

ВИВЧЕННЯ AUTOCAD CIVIL

Версія програми 2013 року вперше на достойному рівні поєднує весь цикл необхідних робіт з проектів, починаючи від процесу геодезичних вишукувань до кінцевого зведення об’єкта. Детальніше про навчальну програму курсу Civil 3d можна прочитати на цій сторінці.

Наш Центр навчання комп’ютерним спеціальностям давно зарекомендував себе на ринку та заслужено користується повагою роботодавців. Наші досвідчені наставники навчать Вас практичному застосуванню всіх отриманих знань, підготують до подальшої роботи. Всі, хто успішно пройде випускний тест, отримають сертифікат затвердженого державою зразка та зможуть отримати престижну, творчу роботу за спеціальністю. До того ж, ціни на наші курси досить демократичні і це, не беручи до уваги постійні знижки та акції.

Детальну інформацію можна дізнатися у наших консультантів! Зупиніть свій вибір на Учбово – освітньому центрі! Ми докладемо всі зусилля, аби Autocad став для Вас ще простішим!

Ще статті за курсом: Autocad 2011 Учбовий курс.

Курси AutoCAD Civil 3D - Дадуть:

Курси Autocad Civil 3d в Києві

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3550 грн.

Індивід.:
3600 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр