Курси оператора комп’ютерного набору.

Курси оператора комп’ютерного набору в Києві.

Наші комп’ютерні курси націлені на підготовку користувачів, що вже мають деякі навички роботи з офісними програмами та додатками. Отриманні знання можна застосовувати в різноманітних областях. Всі учні, закінчивши заняття, котрі підготувала команда Учбового Центру, отримають сертифікат про отримання відповідної кваліфікації та зможуть розпочати роботу за професією. Також курси оператора комп’ютерного набору допоможуть розпочати опанування інших спеціалізованих курсів, таких як вивчення комп’ютерної графіки, дизайну, програмування, Web – дизайну та електронної комерції. В межах курсу будуть вивчатися деякі програмні продукти, увага буде приділена розгляду теоретичних основ інформатики, пристрою персонального комп’ютера, операційним системам MS-DOS, Windows XP.

Ви зможете також вивчити пакет додатків Office, що містить наступні програми: редактор для роботи з текстом Microsoft Word, табличний редактор Microsoft Excel, система для роботи з електронними документами FrontPage. Також будуть вивчені різноманітні програми для архівації даних, забезпечення роботи, налагодження мережі.

ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ

Клієнти нашого Центру навчаться встановлювати та налаштовувати антивірусні програми. Учбовий процес за курсом «Оператор комп’ютерного набору» розбитий на модулі. Після закінчення кожного модуля буде проходити перевірка засвоєння матеріалу. В кінці навчання учні складуть екзамен, котрий вмістить в собі задачі на застосування всіх отриманих знань та теоретичні питання. Тільки ті учні, котрі з успіхом складуть екзамен, отримають документ про закінчення курсу.

Необхідний рівень знань для повноцінного засвоєння матеріалу – знання інформатики на рівні шкільної програми 7 – 8 класу. Курси оператора комп’ютерного набору дадуть клієнтам Учбово – освітнього центру всі необхідні знання, але окрім цього їм слід буде володіти старанністю, бути уважним та допитливим слухачем.

Для отримання міцних знань вирішальну роль відіграє саме практичне закріплення навичок, тому дуже важливо мати необмежений доступ до комп’ютера. Також дуже важливо особиста зацікавленість в отриманні високої якості знань.

Додаткова інформація за курсом: Комп’ютерні курси онлайн

Курси оператора комп’ютерного набору: Що дадуть ?

Курси оператора комп’ютерного набору. Програма навчання

 

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2500 грн.

Індивід.:
2650 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua