Хто такий логіст

Хто такий логіст

Логіст займається організацією доставки продукції та її подальшим складуванням, формує підхожу схему постачання. Також у обов’язки такої людини входить аналіз ринку транспортних послуг всілякі розрахунки, пошук вірних партнерів, координація всіх заходів та підготовка документації. Якщо це грамотний логіст, то у нього завжди в запасі буде пара варіантів доставки продукції. Форс – мажорні ситуації для нього не будуть страшні ніколи, адже він знає запасний шлях і не один, до того ж. працює він в департаментах чи ж відділах різноманітних великих підприємств. Також така посада вакантна в спеціалізованих логістичних фірмах, котрі пропонують клієнтам послуги, що стосуються складського зберігання та транспортування іншим фірмам.

Професія: логіст

Працювати логістом не так легко. Ця людина несе відповідальність за продукцію і, якщо вона допустить помилку, то підприємство може занадто багато за неї заплатити. Якщо ж та сама продукція не буде поставлена в терміни, то за цим слідуватимуть збитки. Людині, котра вирішила стати логістом, слід вміти приймати всілякі неординарні рішення. Часто їй доводиться працювати в жорстких часових рамках.

А ще в цьому випадку дуже важливо бути комунікабельною людиною, адже логісту слід вміти знаходити спільну мову з великою кількістю людей, починаючи від вантажників та, закінчуючи представниками митниці. Якщо Ви вирішили віддатися цій професії, то знайте, що Вам обов’язково необхідно оволодіти англійською мовою, адже Ви будете працювати з іноземними партнерами, та й цей критерій є одним з - поміж головних для шукачів.

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр