Комп’ютерні курси з нуля в Києві.

Комп’ютерні курси з нуля в Києві.
Учбовий Центр проводить комп’ютерні курси з нуля. Ці курси підходять користувачам – початківцям, вони стануть чудовою підмогою для користувачів, що тільки розпочали подібне навчання. Також їх можуть пройти ті, хто давно спілкується з ПК на «ти». Наша територія вже не перший рік успішно навчає користувачів правильному та ефективному застосуванню комп’ютера.

 

У нас працюють тільки практикуючі спеціалісти, котрі окрім того, що детально пояснюють своїм учням кожну з тем, ще й з радістю дадуть відповіді на питання, що виникатимуть під час роботи. Заняття проводяться в затишних аудиторіях, котрі облаштовані всілякою необхідною сучасною технікою. Ви самі можете обрати режим відвідування, бо в нашому Учбовому Центрі учень може сам підібрати для себе зручні години та дні. Також у нас Ви можете займатися на вихідних днях. Випускники Центру в обов’язковому порядку отримують свідоцтва про закінчення. 

Головна наша мета – навчити людей комп’ютерні й грамотності, відкрити світ технологій для всіх, хто цікавиться даною темою. Наші навчальні курси дадуть Вам можливість впевнитися в тому, що комп’ютер, загалом, не набагато складніший, ніж звичайний калькулятор чи телефон, котрими Ви користуєтеся кожного дня. Навчання в компанії викладачів Центру вміщує детальне вивчення кроків до опанування комп’ютера. Вони детально розкажуть про всі тонкощі роботи з ПК, поділяться особистим досвідом, котрий дасть можливість отримати практичні навички.

Комп’ютерні курси 

Ми підготуємо своїх клієнтів до можливих труднощів, навчимо вирішувати складні ситуації, що трапляються найчастіше. Звичайно, варто не забувати, що повністю вберегти Вас від помилок нам не вдасться, але це не біда, адже на них вчаться. В компанії своїх наставників Ви навчитеся брати максимальну користь від ПК, отримувати інформацію, розвиватися як особистість. Багато із користувачів оперують комп’ютером, як звичайною друкарською машинкою, але ж він «вміє» набагато більше, ніж може здатися на перший погляд!

Заняття за заняттям Ви опануєте цікавий світ технологій, а за витрачений час і прояв терпіння будете нагороджені досвідом, котрий ми передамо безкоштовно. Комп’ютерні курси з нуля – це Ваш перший крок на шляху до опанування комп’ютера. Прийнявши рішення пройти дане навчання, Ви автоматично приймете рішення розвиватися, зростати як професіонал, відкриваючи перед собою нові можливості!

Ще інформація за курсом: Кури користувач ПК.

Комп’ютерні курси з нуля: Що дадуть вам ?

Комп’ютерні курси з нуля в Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр