Комп’ютерні курси онлайн.

Комп’ютерні курси онлайн в Києві.

Комп’ютерні курси онлайн відкривають наступні можливості:

- багатосторонні відео - та аудіоконференції;
- можливість переглядати завантажені презентації та відеоролики;
- застосування текстового чату;
- дошки для малювання;
- постійна демонстрація робочого столу викладача.

Є декілька причин, за якими онлайн курси вигідніші за звичайні. Головна з них – економія часу, адже Вам не слід витрачати його на дорогу. Багато слухачів курсів часто запізнюються чи навіть пропускають заняття саме через брак часу на дорогу. Це не може не позначитися на якості навчання навіть найстаранніших та найпосидючіших людей. На щастя, інтернет – технології постійно розвиваються і слухачі тепер можуть пройти навчання як на роботі, так і за домашнім ПК, при цьому економія близько двох годин часу на проїзд. Наступний немаловажливий плюс -  економія засобів. Тут все зрозуміло без пояснень: нема дороги на курси – нема оплати проїзду та інших витрат.

З такими курсами Ви не будете прив’язані до певного місця, навчання можна продовжувати, знаходячись в іншому місці у відрядженні, на відпочинку. Єдина умова – наявність комп’ютера з необхідним ПЗ.

КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ ОНАЛЙН

Комп’ютерні курси онлайн – форма навчання, котра доступна буквально кожному. Необхідний тільки комп’ютер та більше ніякого додаткового обладнання непотрібно. Ваш ПК має бути підключений до інтернету, а на ньому встановлена операційна система Windows чи Mac OS, звукова карта, колонки та мікрофон (краще застосовувати гарнітуру).

Дізнатися, чи підходить Ваш комп’ютер для такого навчання дуже просто: слід перевірити, чи можете Ви користуватися відеозв’язком у Скайпі без суттєвих перебоїв, завмирання звуку. Якщо все добре – сміливо записуйтеся на навчання онлайн!

Для початку роботи необхідне встановлення спеціального ПЗ, це буде зроблено всього лише один раз – під час першого підключення до заняття. Процес навчання проходить наступним чином: викладач, що знаходиться перед своїм комп’ютером, проводить заняття, спілкуючись з учнями за допомогою мікрофона та навушників. Кожен учасник може прямо на своєму моніторі спостерігати за його діями, слухати його лекцію. 

У будь – який момент кожен може звернутися до нього чи до інших учасників у чаті або через мікрофон, поставити питання чи попросити повторити ще раз. Це майже так же просто, якби заняття відбувалося у звичайні аудиторії. Для більшої ефективності онлайн – занять застосовуються слайди, схеми, графіки та інші наочні зображення для кращого засвоєння інформації.

Ще корисної інформації: Комп’ютерні курси для дітей.

Комп’ютерні курси онлайн: Що вам дадуть ?

Комп’ютерні курси онлайн в Києві. Програма навчання

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Можливий графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Контактні дані:

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua