Комп’ютерні курси для пенсіонерів в Києві.

Комп’ютерні курси для пенсіонерів в Києві.

Ми живемо у часи космічних швидкостей, небачуваного прогресу та стрімкого розвитку комп’ютерних технологій. Вони проникають у всі галузі життя людства, навіть у звичному магазині неможливо буде придбати продукти, якщо на касі зависне чи зламається комп’ютер. Сучасне життя буде паралізовано без комп’ютерної техніки. Саме тому знання комп’ютера сьогодні актуально не тільки для молодих людей, але й для користувачів у віці. У Вас може виникнути закономірне питання про те, навіщо ж ці знання можуть знадобитися бабусі чи дідусеві. Насправді, багато людей похилого віку працюють після виходу на пенсію і їм, аби лишатися в курсі всього, що відбувається, йти в ногу з часом слід, як мінімум, вміти друкувати текст, відправляти електронні листи чи шукати інформацію в інтернеті.

Інші цікавляться Skype, застосовуються його для спілкування  рідними, що мешкають за кордоном. Не слід багато говорити про те, який яскравий світ відкривається тим, хто вміє користуватися всіма благами мережі інтернет. Тут можна знайти і бібліотеки з багатьма книжками, і фільми, серіали, прогноз погоди, світові новини, віртуально відвідувати музеї, шукати знайомих через соціальні мережі, наприклад, Однокласники!

НАВЧАННЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Учбовий Центр запрошує всіх просунутих дідусів та бабусь навчитися користуватися комп’ютером, пройшовши спеціальне навчання для пенсіонерів! Програма курсів розроблена із врахуванням всіх особливостей сприйняття цієї вікової категорії. Наші викладачі дадуть можливість всім бажаючим отримати знання, при цьому, почуваючи себе цілком комфортно у групі, що складається з таких же учнів, як Ви самі.

Наша команда Центру формує учбові групи виключно за віком. Комп’ютерне навчання проводиться у спокійному темпі, пройдений матеріал часто повторюється для кращого засвоєння. Всі викладачі, котрі працюють у нас, уважні, терплячі 

У нас можна навчитися:

- правильно користуватися мишкою, клавіатурою;
- створювати, переміщувати, зберігати папки та файли;
- правильно застосовувати флешку;
- вводити. Редагувати тексти в текстовому редакторі Word;
- знаходити інформацію в інтернеті, зберігати її на комп’ютері;
- працювати з електронною поштою, відправляти листи, фото, документи;
- зв’язуватися для спілкування зі своїми родичами та друзями за допомогою Skype.

Курс розрахований на навчання людей старшої вікової категорії. Вимоги до слухачів досить прості: для відмінного засвоєння матеріалу досить мати бажання навчатися та домашній комп’ютер.

Ще додаткова інформація за курсом: Комп’ютерні курси.

Комп’ютерні курси для пенсіонерів: Що даємо ?

Комп’ютерні курси для пенсіонерів Києві.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн

Індивід.:
2850 грн

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр