Комп’ютерні курси в Києві.

Комп’ютерні курси в Києві.

Наші комп’ютерні курси завжди актуальні та затребувані. Вони дозволяють отримати якісну освіту, відкриють великі перспективи в побудові кар’єри. Учбовий Центр – один з величезних освітніх центрів в Україні, котрий готує нових спеціалістів та допомагає підвищити кваліфікацію досвідченим спеціалістам. Комп’ютерні курси нашого Центру дозволяють своїм клієнтам зробити перший рішучий крок в побудові кар’єри. Наше навчання приємно здивує Вас не тільки високою якістю, але й унікальністю програми, а також нестандартним підходом до учбового процесу. Записавшись на курси зі спрямування, що цікавить, учні отримають багаж нових корисних знань, стосовно обраної спеціальності. Викладачі навчать їх реалізовувати здобуті навички ефективно, поділяться своїм практичним досвідом.

Наш Центр має досвід навчання дисциплінам слухачів з найрізноманітнішими вимогами, різних вікових категорій та рівнів першопочаткової підготовки. Ми проводимо комп’ютерні курси, котрі завжди дають високий результат. Це можуть бути курси зі створення комп’ютерної графіки, програмування, бухгалтерські чи курси секретарів – неважливо, якій спеціальності віддати перевагу, високий результат гарантовано!

КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ

Сьогодні велику популярність набувають мовні курси, котрі здатні підготувати Вас до спілкування з іноземцями, грамотному веденню ділових переговорів, складанні міжнародних тестів TOEFL, FCE, IELTS. Команда спеціалістів нашої території застосовує під час свого викладання різні ефективні авторські методики, завдяки котрим їхні підопічні мають можливість розвинути усну мову, вчаться правильно застосовувати найрізноманітніші граматичні та мовні конструкції ідіоми, значно розширюють словниковий запас. Ми намагатимемося докласти всі зусилля для того, аби заняття були цікавими та змістовними. 

Важливе місце в роботі нашого Центру займають комп’ютерні курси, котрих нараховується велика кількість: web – дизайн, програмування та комп’ютерна графіка, 3d MAX та анімація, відео монтаж, ПК для вузьких спеціальностей та багато іншого. Завдяки тому, що за роки роботи, наш колектив завів велику методичну базу, грамотності та таланту викладачів, комп’ютерні курси мають всі можливості, аби дати відмінний поштовх, стимул для подальшого завзятого розвитку своєї кар’єри. Знання, отримані у нас, можна застосовувати в найрізноманітніших галузях.

Записуйтеся на відвідування комп’ютерних курсів і ми розкриємо всі межі Вашого потенціалу!

Ще інформація за курсом: Комп’ютерні курси

Комп’ютерні курси: Що дадуть ?

Комп’ютерні курси в Києві. Програма навчання

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
2700 грн.

Індивід.:
2850 грн.

Тривалість навчання:

Група:
8 зан по 3 год.

Індивід.:
8 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Віталіна - Офісні програми

Віталіна – практикуючий спеціаліст, котрий знаходиться в команді Учбового Центру вже протягом 3 – х років. Найближчим часом вона буде мати другу вищу освіту. Наші клієнти люблять цього викладача за...

Валентина - Офісні програми.

Ще двадцять чи тридцять років тому ніхто й уявити не міг, як сильно зміниться світ. Без комп’ютерів сьогодні не зможе обійтися людство, а це означає, його час опановувати! Валентина надасть Вам...

Вероніка - ПК для початківців

Курси застосування персонального комп’ютера для новачків проводить Вероніка. Ці заняття допоможуть будь – якій людині опанувати комп’ютер. Слухач будь – якого віку зможе опанувати ази роботи з ПК та...

Степан - Пакет Microsoft

Опанувати всі тонкощі роботи в програмах родини Майкрософт допоможе Степан. Він надасть всі необхідні початкові знання, без котрих будь – який користувач комп’ютера просто буде відчувати себе...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр