Бухгалтер - серце компанії

Бухгалтер - серце компанії

Такі люди, як бухгалтери, необхідні завжди та всюди. Їх вважають серцями всіх підприємств. А все, тому що від них залежить понад 70% успіху всієї справи. Тому й панує певний дефіцит подібних спеціалістів. Бухгалтер, котрий володіє англійською мовою може претендувати на більшу зарплатню, ніж звичайний. Під час пошуку такого працівника необхідно спиратися на рекомендації, котрі видаються колишніми керівниками претендентів. Якщо Ви розшукуєте головного бухгалтера, котрому хочете довірити всі таємниці, то для цього необхідно буде вести вкрай ретельні пошуки. Тут справа буде стосуватися не тільки його компетентності, як кваліфікованого спеціаліста, але й особистісних характеристик, подібних до порядності, відповідальності, працелюбності. Для того, аби Ви могли правильно оцінити професіоналізм претендента, слід провести для нього певне тестування, що стосується питань бухгалтерії, відносно теорії та практики.

Професія: бухгалтер

Понад усе цінують таких працівників саме в галузі господарства. Даний факт обумовлений непростим циклом управління кінцевою продукцією, всілякий наступний етап якого проходить із встановленою фінансовою орієнтацією. Всі рекрутери, як один, сьогодні почали стверджувати про те, що спеціалісти в галузі бухгалтерії, котрі знають англійську мову, будуть коштувати на ринку праці в декілька разів дорожче.

Також, зараз панує хороший попит на фінансистів, що обізнані з МСФЗ, відносно котрих функціонує багато підприємств нашої країни. Якщо Ви хочете обійняти посаду фінансового контролера чи ж внутрішнього аудитора, то тоді Вам слід мати САР/CIPA, ACCA –  кваліфікації.

 

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів для користувачів – початківців та професіоналів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 383-27-92; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua