AutoCad навчальні курси в Києві.

AutoCad навчальні курси в Києві.Autocad навчальні курси призначені для початківців та тих, то тільки знайомиться зі світом проектування та дизайну. Робота в системі проектування AutoCAD в нашому Учбовому Центрі складається з двох частин – теоретичної та практичної. Курси завжди відбуваються у зручний для Вас час. Заняття можна відвідувати зранку, в час обіду чи ввечері. У нас нема єдиного графіка відвідування для всіх – кожен підбирає зручний час сам для себе. Тільки цим можна уникнути всіляких запізнень, перенесень занять та інших неприємних моментів. Це дає можливість навчатися навіть тим людям, котрі дуже завантажені на роботі, адже за індивідуального підбору графіка Вам не доведеться відриватися від своїх справ, роботи. Також є можливість індивідуального вивчення AutoCAD за системою, розробленою саме для Вас. Детальніше - тут.

В кінці навчального процесу передбачений екзамен, котрий покаже реальний рівень знань кожного учня, Ви зможете скласти будівельне чи машинобудівельне креслення, застосувати під час складання знання, отримані під час курсу. Це відмінна можливість отримати навички роботи ще до її початку. Кожному слухачеві, що успішно пройшов курси, буде виданий сертифікат, маючи котрий Ви зможете влаштуватися на роботу: посісти посаду помічника дизайнера, дизайнера – художника, дизайнера – розробника та багато інших високооплачуваних цікавих посад. Аби записатися на навчання, зверніться до відділу Центру чи просто заповніть анкету на сайті. Під час заповнення Ви залишите свою контактну інформацію і представники Центру зв’яжуться з Вами для уточнення деталей протягом доби.

У нас постійно діють цікаві знижки та спеціальні пропозиції, з їхнім переліком також можна ознайомитися на сайті. Пройшовши Autocad навчальні курси, Ви зможете продовжувати свій розвиток за цим спрямуванням, пройшовши також курс для просунутих спеціалістів чи ж за будь – яких з пропонованих нами курсів за даним спрямуванням діяльності.

ВИВЧЕННЯ AUTOCAD В УЧБОВОМУ ЦЕНТРІ

Курси autocad допоможуть новачкам розпочати опановування спеціальності дизайнера, проектувальника, а професіоналам – підвищити рівень, впорядкувати знання та доповнити свій багаж свіжою інформацією про останні розробки спеціалістів. Програма autocad дасть кожному можливість розкрити свій потенціал, реалізуватися професіонально та творчо. В нашому Центрі можна проходити навчання, як у групі, котра складається з 2 – 3 людей, так і віч – на – віч з викладачем. Кожен може обрати те, що йому більше до душі. Кожна зустріч з нашими учнями це захоплююча бесіда. Ми намагаємося створити максимально комфортну обстановку для того, аби Ви змогли відчути себе, як вдома. 

На відміну від ряду інших курсів подібного спрямування та, відходячи від стандартних норм подання, ми відкриваємо перед своїми слухачами великий асортимент можливостей! Обирайте Учбово – освітній центр!

 
Ще статті за курсом: Курси AutoCAD для новачків.

Autocad навчальні курси - Дадуть

AutoCad навчальні курси в Києві. Програма навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михаил - Инженер

Курсы профессионального использования AutoCAD, проводит практикующий инженер-строитель, специалист по компьютерным системам и инструктор Autodesk Михаил. Его курс предназначен для тех, кто уже имеет...

Анастасия - Инженер

Сегодня, на важнейшем этапе развития общества, существенно возросла социальная потребность в личностях, мыслящих нестандартно, имеющих творческий подход. Преподаватель курсов инженерной графики...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр