Курси Autocad для будівельників в Києві.

Курси Autocad для будівельників в Києві.

Якщо Ви працюєте у будівельній фірмі, Ваша діяльність пов’язана з проектуванням та монтажем, то Ви неодмінно будете зіштовхуватися із кресленнями. Сьогодні програмний пакет AutoCAD є стандартом у справі створення креслень практично в будь – яких компаніях. Саме тому незалежно від роду Ваших занять (створення, внесення корективів, затвердження креслень та інше), володіння цією програмою Вам просто необхідне. Всі знають, що за навчання на будь – яких технічних спеціальностях неодмінно необхідні навички виконання різноманітних графічних робіт. Якщо Ви добре володієте AutoCAD, створювати креслення Ви будете швидко та добре. Не варто забувати про те, що багато людей успішно заробляють чималі гроші, виконуючи креслення на замовлення, застосовуючи Автокад.

Якщо Ваша професійна діяльність так чи інакше пов’язана з темами будівництва, архітектури, графіки (дизайну) та іншими, то AutoCAD цілком стане незамінним та вірним помічником. Зараз вже мало хто креслить власноруч. Уміння будуть цінуватися набагато вище, якщо Ви володітимете програмою AutoCAD, відповідно і рівень заробітку підвищиться негайно.

Курси AutoCAD для будівельників допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах даного ПЗ, Ви навчитеся створювати креслення будь – якої складності максимально швидко та без помилок. Кожен наш слухач отримує багато корисних практичних вмінь, знань, здобуває розуміння логіки роботи програми, легко орієнтується у всіх її доповненнях. Всі ці досягнення нашої індивідуально складеної авторської програми курсу - детальніше тут.

Викладацький склад нашого Центру – це досвідчені практики, вони не тільки володіють темою досконало, вони є відмінними вчителями, знаходять дієвий індивідуальний підхід до слухачів. Вони з розумінням відносяться до проблем слухачів, дійсно хочуть привести їх до успіху. На заняттях Ви отримаєте консультації зі всіх тонкощів, відповіді на всі питання, опануєте програму за будь – якого першопочаткового рівня професійної підготовки.

AUTOCAD ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ

Процес навчання в основному складається із практичних занять, курси AutoCAD для будівельників дадуть вам навички роботи з програмою, великі знання різноманітних термінів програми, весь матеріал закріпляється у процесі розбору конкретних практичних прикладів, ситуацій, що виникають в реальній роботі спеціалістів. Весь час навчання викладач постійно знаходиться в тісній взаємодії зі своїми слухачами, оперативно реагує на ускладнення, що виникли. 

Наша команда викладачів працює без вихідних. Ми націлені допомагати людям незалежно від дня тижня, тому субота та неділя також у розпорядженні наших слухачів. Викладачі Учбового Центру розпочинають свою роботу зранку та звільняються тільки пізно ввечері, тому якщо у Вас свої часові обмеження, то наш ми з радістю допоможемо Вам пізнати AutoCAD, не порушуючи свій звичний графік, при цьому. 

Відвідайте курси AutoCAD для будівельників в Учбовому Центрі та станьте на рівень вище твід теперішніх знань!

Ще статті за курсом: Курси AutoCAD для початківців.

Курси AutoCAD для будівельників - Дадуть:

Курси AutoCAD для будівельників в Києві. Программа навчання.

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михаил - Инженер

Курсы профессионального использования AutoCAD, проводит практикующий инженер-строитель, специалист по компьютерным системам и инструктор Autodesk Михаил. Его курс предназначен для тех, кто уже имеет...

Анастасия - Инженер

Сегодня, на важнейшем этапе развития общества, существенно возросла социальная потребность в личностях, мыслящих нестандартно, имеющих творческий подход. Преподаватель курсов инженерной графики...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр