AutoCad 2011 учбовий курс в Києві.

AutoCad 2011 учбовий курс в Києві.
Autocad 2011 учбовий курс
необхідний спеціалістам – початківцям: інженерам, конструкторам та дизайнерам, котрі хочуть бажають підвищити кваліфікацію та значимість, а також стати незамінними спеціалістами на ринку праці. Навчившись роботі в Autocad, Ви отримаєте можливість створювати проектні креслення високої точності, акуратні без помилок, з можливістю легкого масштабування та компонування. Неможливо собі уявити будівельний бізнес без архітектурного та технічного проектування, всі будівлі та споруди проходять етап розробки. При цьому, створений ескіз ретельно продумується, проробляється та погоджується із замовником.


В таких умовах роботи необхідно швидке та точне внесення редагувань в створені схеми та одночасно з цим, змінюються всі зв’язані моменти проекту. Раніше ця титанічна праця виконувалася власноруч, але прогрес не стоїть на місці і тепер відповідне програмне забезпечення пропонує велику кількість функцій, що призвані полегшити всі робочі процеси та позбавити від помилок.

AutoCad 2011

Ми пропонуємо autocad 2011 учбовий курс, пройшовши котрий, будь – який спеціаліст зможе оволодіти основними прийомами роботи в програмі, навчиться виконувати технічні креслення, створювати 2D та 3D – об’єкти. Матеріал на курсах  вивчається послідовно. Наші викладачі допоможуть легше опанувати можливості програмного пакету, вивчити його функції. Навчання ведеться в невеликих групах, оптимальних для якісного відпрацювання матеріалу з кожним слухачем. Також Ви можете ознайомитися з переліком нашої індивідуально складеної програми курсу - Детальніше.

Аби повноцінно навчатися на даних курсах, необхідно мати мінімальний рівень знань персонального комп’ютера. Програму autocad відрізняє інтуїтивна зрозумілість інтерфейсу, набір операцій легкий для засвоєння, але все це тільки база для опанування всіх її корисних можливостей, що так полегшують роботу спеціалістів.

Учбовий процес передбачає мінімум теорії, а це означає, що навчання буде відбуватися цікаво, адже на практиці набагато цікавіше зрозуміти всі тонкощі програми та запам’ятати ключові поняття. Пройшовши учбовий курс у нас, Ви будете повністю готові до роботи за спеціальністю, ми дамо Вам базу для подальшого розвитку та удосконаленню в професійному плані.

Чекаємо на Вас!

Ще статті за курсом: Інтерактивний курс AutoCAD

AutoCAD 2011 учбовий курс - Дає:

AutoCad 2011 учбовий курс в Києві.

 

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр