Autocad 2010 учбовий курс в Києві.

Autocad 2010 учбовий курс в Києві.

Autocad 2010 учбовий курс в Учбовому Центрі орієнтований на користувачів, що вже мають досвід роботи на ПК та прагнуть опанувати спеціалізовану систему двомірного та 3D моделювання. Під час навчання слухачі вивчать весь функціонал пакету AutoCAD, котрий був розроблений спеціально для рішення подібних задач.

Учбова програма курсу AutoCAD передбачає опанування всіх можливостей успішної автоматизації процесу, розробки конструкторської та проектної документації. В межах учбового процесу слухачі зможуть придбати навички застосування основних інструментів проектування, навчитися грамотному та швидкому створенню креслень виробів, що проектуються, відповідно до існуючих вимог; підготовці до їхнього роздрукування. Про програму Центра можна детальніше дізнатися ось за цим посиланням.

Autocad 2010 учбовий курс відбувається в умовах активної взаємодії практикуючих викладачів зі слухачами. Приміщення, в котрих проходить навчання, оснащені сучасним обладнанням, встановлено програмне забезпечення останніх версій. Наша команда потурбувалася про те, аби кожному підопічному було зручно та затишно під час заняття.

Преподаватели имеют высокую квалификацию и большой опыт практической работы. Размер групп минимален, всего три человека, что позволяет слушателям напрямую контактировать с педагогом, гораздо легче обратиться к нему за советом, помощью в случае недопонимания материала. Мы всегда предлагаем возможность индивидуального обучения. Вы можете выбрать то, что Вам по душе. 

УЧБОВИЙ ЦЕНТР

Занятия проводяться зранку, вдень та ввечері, існують групи вихідного дня для тих, чий графік в робочі дні не дозволяє відвідувати заняття. Все зводиться до того, що Ви самі формуєте режим, згідно котрого будете навчатися та погоджуєте його зі своїм наставником, тим самим, уникаючи всіляких моментів, котрі можуть завадити Вашій присутності на занятті.

Після закінчення всі випускники, що пройшли атестацію, отримають ліцензовані сертифікати, що підтверджують рівень їхньої кваліфікації. 

Autocad 2010 учебный курс дозволить Вам самостійно підготовлювати електронні версії конструкторських документів, шаблони креслень, користуватися власними та існуючими блоками, роздруковувати креслення. Знання таких інструментів системи, як інструментальні палітри, об’єкти – таблиці та інше, суттєво спростить креслярські процеси.

Оновлений Диспетчер підшивок допоможе в роботі зі всім комплектом креслень. Пройшовши наш курс, Ви зможете без особливих труднощів перейти від задумів, безпосередньо, до створення креслення до розробки комплекту проектних документів. Знання, отримані в Учбово – освітньому центрі, допоможуть інженерам, дизайнерам, архітекторам, студентам технічних спеціальностей максимально ефективно виконувати проектні задачі будь – якої складності.

Ще інформація за курсом: Курси AutoCAD - базовий курс.

Autocad 2010 учбовий курс - Дає:

Autocad 2010 учбовий курс в києві. Програма навчання

Додаткова інформація про курс

Вартість навчання

Група:
3800 грн.

Індивід.:
3900 грн.

Тривалість навчання:

Група:
10 зан по 3 год.

Індивід.:
10 зан по 1.5 год.

Графік навчання:

Ранок: (9:00-11:00), (11:00-13:00)
День: (13:00-15:00), (15:00-17:00)
Вечір: (17:00-19:00), (19:00-21:00)
Вихідні: субота та неділя

Викладачі даного курсу

Михайло - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Михайло. Його курс призначений для тих, хто вже має...

Анастасія - Інженер

Сьогодні, на важливому етапі розвитку спільноти, суттєво зросла соціальна потреба в особистостях, що мислять нестандартно, мають творчий підхід. Викладач курсів інженерної графіки відмінно...

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Відгуки учнів

Всі відгуки правдиві та зафіксовані власноруч слухачами в книзі відгуків, що зберігається в офісі учбового центру.
Детальніше

Фото класів

Фото класів

Фото класів

Сучасні учбові класи та аудиторії, потужні комп’ютери – все це спрямовано на отримання якісної та доступної освіти.
Детальніше

Історія компанії

Історія компанії

Історія компанії

ITСтолиця – це провідний центр спеціалізованого навчання, працюючий з 2006 року. Ми пропонуємо більше 90 курсів та тренінгів.
Детальніше

Наші клієнти

Наші клієнти

Наші клієнти

Нашими клієнтами є компанії з різноманітних галузей бізнесу, ринків та тематик. Більшість успішних клієнтів стають постійними партнерами.
Детальніше

Використовувані технології

Наші контакти

Бул. Лесі Українки, 26 Б, оф 302
Вул. Марини Раскової (Сверстюка), 13, оф 1004
Провулок, Тбіліський 4/10, оф. 304
Пр-т Московський (Степана Бандери), 16, оф. 316
Вул. Лариси Руденко 6а

Телефони та e-mail:

+380 (44) 334-42-65; +380 (93) 502-15-28
+380 (97) 943-28-33; +380 (50) 071-31-92

mailbox@itstolytsa.ua

Ми в соц. мережах:

Письмо керівництву

Тут Ви можете написати листа керівництву навчального центру email - boss@itstolytsa.ua. Кожне питання не залишиться без уваги. Відповідь буде доставлений на Ваш Еmail протягом доби.

Зверніть увагу!

Якщо у Вас питання, які стосуються графіка курсів, формування груп або розцінки навчання, будь ласка, задавайте їх по телефону або на email mailbox@itstolytsa.ua.

.
ITStolytsa.ua - Учебно-образовательный центр